21 Lut

Nowi członkowie Klastra Expo

Mamy niewątpliwą przyjemność oficjalnie przyjąć do Klastra Expo dwóch nowych członków – Politechnikę Krakowską oraz Blue Diamond Hotel Active SPA ****.

Dołączenie tych dwóch podmiotów niewątpliwie zapewnia Klastrowi Expo podtrzymanie dotychczasowego, wysokiego poziomu zawieranych partnerstw. Zachęcamy do zapoznania się z obydwoma podmiotami.

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki www.pk.edu.pl

70-letnia tradycja kształcenia kadr inżynierskich kraju, wytrwała praca nad poprawą polskiej myśli naukowo-technicznej oraz nowoczesność i otwartość na zmiany – to największe atuty Politechniki Krakowskiej. Dzięki nim uczelnia – funkcjonując w tak konkurencyjnym ośrodku akademickim, jak Kraków – wywalczyła mocną pozycję i utrwaliła markę, którą najlepiej określa słowo solidność.

Blue Diamond Hotel Active SPA **** – www.bluediamond-hotel.pl

Orzeźwiający drink na basenie po udanym spotkaniu biznesowym? Romantyczne chwile w SPA z domieszką kulinarnych niespodzianek? A może weekend z atrakcjami dla całej rodziny? Blue Diamond Active SPA**** to jedyne takie miejsce na mapie Podkarpacia. Miejsce, w którym biznes, relaks i aktywny styl życia idealnie się uzupełniają, a nowoczesny luksus jest na wyciągnięcie ręki.

Serdecznie dziękujemy za Państwa zaufanie i poszerzenie naszego grona!

Share this

Leave a reply