01 Paź

Kongres i Targi TSLA EXPO Rzeszów 2017.

CoverPhoto

Możemy już z dumą podsumować najnowsze wydarzenie organizowane przez Klaster Expo.

Osiem paneli dyskusyjnych, ponad 30 prelegentów z Podkarpacia i zagranicy, ponad 70 wystawców, ponad pięć tysięcy odwiedzających Kongres i Targi, nowi członkowie przyjęci do klastra Wschodni Sojusz Motoryzacyjny, harley do wygrania i zawody Customs Bike Show. To wszystko złożyło się na jedno z największych wydarzeń biznesowych na Podkarpaciu – Kongres i Targi TSLA EXPO 2017, które 29 i 30 września pod patronatem honorowym Ministerstwa Rozwój odbyły się w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce.

Po raz pierwszy tak szeroko omówiony został przemysł motoryzacyjny na Podkarpaciu, który pod koniec ubiegłego roku zyskał status czwartej inteligentnej specjalizacji w Regionalnej Strategii Innowacji Podkarpacia. Nawiązaliśmy do najnowocześniejszych rozwiązań IT wykorzystywanych w logistyce, skoncentrowaliśmy się na najważniejszych problemach branży transportowej i zobrazowaliśmy zmiany infrastrukturalne, jakie w ostatnich latach dokonały się na Podkarpaciu.

Kilka tysięcy osób goszczących na Targach TSLA EXPO, jakie towarzyszyły wydarzeniu, było świadkami motoryzacyjnych premier zarówno samochodów osobowych jak i ciężarowych, moto pokazów, jazd testowych, zawodów motocyklowych, prezentacji biznesowych, finansowych, ubezpieczeniowych i informatycznych. A za rok… zapraszamy na II edycję TSLA EXPO.

Organizatorami wydarzenia byli: GRUPA Sagier, wydawca magazynu VIP Biznes&Styl, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, Klaster Expo oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Share this

Leave a reply